Zaloguj się

Do końca roku 2017 rabat 30 % na wszystkie produkty! Wystarczy przy składaniu zamówienia wpisać kod promocji : 2017_RABAT .
Uwaga!
Ze względu na dużą ilość zamówień, możliwość kupowania w sklepie została wyłączona!

- tradycyjne kolorowe

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
wianek Dagna 3
Cena: 67,50 zł
szt.
wianek Dagna 3

Niezwykle delikatny i subtelny wygląd wianka Dagna 2 to zasługa jego drobnych komponentów - maleńkich różyczek w kolorze bieli i różu, które od spodu mają zielone listeczki i perełek.

Tył wianka ozdabia biała , atłasowo - szyfonowa kokarda , atłasowe tasiemki, perełki nanizane na sznureczek i komponujący się z całym wiankiem różyczka.

 

Obwód wewnętrzny wianka 51-52 cm.

wianek Roma 2
Cena: 67,50 zł
szt.
wianek Roma 2

Wianek Roma 2 spleciony jest z ręcznie robionych kwiatków w kolorze złota i zielonych szyszeczek i.

Tył wianka zdobi atłasowa kokarda z atłasowymi wstążkami, atłasowe tasiemki, koraliki nanizane na sznureczek i zielona szyszeczka z kwiatkiem.

 

Obwód wewnętrzny wianka 50-51 cm .

Dzwoneczek
Cena: 75,00 zł
szt.
Dzwoneczek

Wianek Dzwoneczek to kompozycja ręcznie robionych różyczek atłasowych z różowymi środeczkami, między którymi znajdują się organdynowe okółki z kwiatkami. Całość przyozdabiają "pawie oczka", perełkowe kółeczka i kwiatki oraz perełki.

Tył wianka wykończony jest organdynową kokardą i 3 lokami.

 

Obwód wewnętrzny wianka 50-51 cm .

Karinka ecru
Cena: 70,00 zł
szt.
Karinka  ecru

Wianek Karinka ecru jest skomponowany z atłasowych różyczek i ręcznie robionych atłasowych kwiatków w kolorze ecru , aplikacji, "pawich oczek ". perłowych łezek i białych koralików na żyłkach.

Tył wianka stanowi organdynowa kokarda z 3 lokami.

 

Obwód wewnętrzny wianka ok. 50-51 cm.

Ania z Zielonego Wzgórza
Cena: 60,00 zł
szt.
Ania z Zielonego Wzgórza Ania z Zielonego Wzgórza ozdobiona jest kwiatuszkami z perełkami, ręcznie robionymi różyczkami oraz zielonymi gałązkami. Wianek wykończony jest kokardą z lokami.
Daphne
Cena: 75,00 zł
szt.
Daphne

Wianek Daphne to różowa inspiracja, składająca się z różowych ręcznie robionych kwiatków i różyczek , białych aplikacji i zdobiących całość srebrnych koralików na żyłce.

Tył wianka stanowi organdynowa kokarda z 3 lokami.

 

Obwód wewnętrzny wianka ok. 50-51 cm.

Goplana
Cena: 55,00 zł
szt.
Goplana

Wianek Goplana ozdobiony jest ręcznie robionymi różowymi kwiatkami oraz białymi kwiatkami z perełkami.

Tył wianka wykończony jest organdynową kokardą i 3 lokami.

 

Obwód wewnętrzny wianka 50-51 cm .

Mini-mini
Cena: 70,00 zł
szt.
Mini-mini

Mini-mini jest jet bardzo delikatnym wiankiem. Jest stworzony jest na bazie organdynowych puszków. Dookoła obwodu występują różyczki : mniejsze i większe. Te mniejsze otoczone są zielonymi listkami. Mini-mini ozdobiony jest kokardą z lokami.

Mini-mini 2
Cena: 70,00 zł
szt.
Mini-mini 2

Mini-mini jest jet bardzo delikatnym wiankiem. Jest stworzony jest na bazie organdynowych puszków. Dookoła obwodu występują różyczki : białe i złote. Mini-mini ozdobiony jest kokardą z lokami.

Mini-mini 3
Cena: 65,00 zł
szt.
Mini-mini 3

Mini-mini jest jet bardzo delikatnym wiankiem. Jest stworzony jest na bazie organdynowych puszków. Dookoła obwodu występują margeretki z zielonymi listkami. Mini-mini ozdobiony jest kokardą z lokami.

Różowy Puszek
Cena: 65,00 zł
szt.
Różowy Puszek

Różowy Puszek jest jet bardzo delikatnym wiankiem. Jego nazwa pochodzi od bardzo ładnych, licznie występujących w wianku biało-różowych różyczek. Wianek stworzony jest na bazie organdynowych puszków. Dodatkowo ozdobiony jest kokardą z lokami.

Różowy Puszek 2
Cena: 70,00 zł
szt.
Różowy Puszek 2

Różowy Puszek jest jet bardzo delikatnym wiankiem. Jego nazwa pochodzi od bardzo ładnych, licznie występujących w wianku biało-różowych różyczek. Różowe różyczki dodatkowo są otoczone zielonymi listkami. Wianek stworzony jest na bazie tiulowych puszków. Dodatkowo ozdobiony jest kokardą z lokami.

Rusałka
Cena: 60,00 zł
szt.
Rusałka

Rusałka jest niezwykle delikatnym wiankiem, którego motywem przewodnim są atłasowe, ręcznie robione kwiatki ozdobione mieniącymi się opalizującymi cekinami. Cały wianek zarówno od góry, jak i od dołu przyozdobiony jest malutkimi atłasowymi kwiatkami wyklejonymi perełkami. Mimo swojej prostoty, bardzo ladnie prezentuje się na dziewczęcej główce.

Sani
Cena: 60,00 zł
szt.
Sani Sani jest bardzo delikatnym, atłasowym wianuszkiem, składających się z 15 większych kwiatków ze złotego materiału ozdobionych większą perełką oraz licznych drobnych kwiatków, przyozdobionych mniejszymi perełkami, które znajdują się w atłasowych przym...
Sasetka
Cena: 70,00 zł
szt.
Sasetka

Sasetka jest ślicznym wianuszkiem dla Małej Księżniczki, dzięki któremu nie możn zostać niezauważoną. Cały wianuszek blyszczy złotymi kryształkami, które pięknie komponują się ze złotą biżuterią oraz dodatkami na sukience. Wianuszek stworzony został z organdyny, atłasowych różyczek orz perłowych łezek Również kokarda przybrana jest złotym kryształkiem! Polecam!

Świtezianka
Cena: 60,00 zł
szt.
Świtezianka

Świtezianka jest bardzo ładnym kolorowym wiankiem, który mimo wielu barw pozostaje skromnym. Żywe kolory dżetów nadają wiankowi świeżości, zaś margaretki delikatności, jaką charakteryzują się dziewczynki. Całość swtorzona jest z ręcznie robionych atłasowych różyczek,  konwalijek wypełnionych właśnie kolorowymi dżetami, umieszczonych na atłasowych podkładkach oraz dużych kwiatków również wypełnionych dżetami. Znajdująca się z tyłu winka kokarda posiada wplecioną margaretkę, która cudownie akcentuje delikatność wianka. Polecam!

Tola
Cena: 60,00 zł
szt.
Tola

Tola jest bardzo skromnym wiankiem, lecz bardzo ładnym. Wianuszek ten idealnie pasuje dziewczynkom noszącym złotą biżuterię. Stworzony został z ręcznie robionych atłasowych różyczek, konwalijek wypełnionych perełkami, umieszczonych na atłasowych podkładkach . Pomiędzy większymi kwiatkach wypełnionymi perełkami znajdują się złote kwiatki, z tyłu zaś atłasowa kokarda z lokami. Polecam!

Tola Stokrotka
Cena: 60,00 zł
szt.
Tola Stokrotka

Tola Stokrotka jest wiankiem niezwykle delikatnym, ktory swą nazwę zawdzięcza dodatkom w postaci stokrotek. Drobne kwiatuszki niesamowicie ożywiaj wianek, a jednocześnie nie są krzykliwe. Wianek został stworzony z ręcznie robionych atłasowych różyczek, konwalijek wypełnionych perełkami, umieszczonych na atłasowych podkładkach oraz większych kwiatkach wypełnionych perełkami. Z tyłu wianka znajduje się atłasowa kokarda z lokami. Wianek skromny, lecz bardzo piękny, polecam!

Wróżka Flora
Cena: 60,00 zł
szt.
Wróżka Flora Natura jest naszym nowym wiankiem. Wplecione zielone listki ukazują harmonię z naturą. Dodatkowo wianek ozdobiony jest kwiatkami, atłasowymi różyczkami oraz kokardą z lokami.
Wróżka Maribell
Cena: 60,00 zł
szt.
Wróżka Maribell Margaretka jest delikatnym wiankiem, której główną cechą charakterystyczną są żółte kwiatki (margaretki). Wianek zdobiony jest ponadto tiulowymi puszkami, kokardą oraz atłasowymi lokami.

Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium,
totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta
sunt, explicabo.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl